Przyszło nam zmierzyć się z ciężką rzeczywistością, czego tak naprawdę nikt się nie spodziewał. Zagrożenie wirusem czyha na nas na każdym kroku, a liczba zakażonych osób rośnie z dnia na dzień. Pamiętaj, zdrowie jest najważniejsze! Dlatego nie zwlekaj i w trosce o dobro swoich pracowników czy pacjentów, zainstaluj w swoim miejscu pracy antybakteryjne włączniki Simon 54, które zwiększą ochronę przed zarażeniem różnego rodzaju wirusami czy bakteriami.

Bakterie i wirusy są dla nas bardzo niebezpieczne. Dostają się do organizmu człowieka, rozwijają i namnażają się w nim, a następnie atakują zdrowe tkanki, produkując szkodliwe toksyny, które niszczą komórki naszego organizmu. W ten sposób w naszym organizmie może dojść do bardzo niebezpiecznych zmian, które stanowią zagrożenie życia, a w niektórych przypadkach są przyczyną śmierci.

Co odróżnia włączniki z serii Simon 54 od zwykłych kontaktów? Ich bakteriobójcze i antybakteryjne działanie, które zostało potwierdzone licznymi badaniami i testami.

Testy przeprowadzone zgodnie ze standardami ISO i JIS potwierdzają skuteczność bakteriobójczą produktów antybakteryjnych Simon 54 na poziomie 99,9%!

Dzięki naszym włącznikom nie musisz martwić się, że włączając światło w toalecie lub w pomieszczeniu, do którego dostęp ma dużo różnych osób, bakterie zostaną na włączniku, a następnie będą „przechodzić z rąk do rąk” i po kolei zarażać Twoich pracowników, którzy, w obecnej sytuacji zmuszeni będą iść na urlop zdrowotny. To z kolei będzie wiązało się z brakiem personelu do pracy.

Na wszelkiego rodzaju zakażenia narażone są szczególnie osoby starsze i schorowane. Najwięcej takich osób przebywa w szpitalach, domach starców czy specjalnych ośrodkach. Przy słabej odporności osób schorowanych wystarczy naprawdę bardzo niewiele, żeby zarazić się bakterią. Nasze kontakty antybakteryjne eliminują ryzyko zakażenia oraz niebezpiecznych dla nich infekcji.

Produkty antybakteryjne z serii Simon 54 wykonane są materiału na bazie jonów srebra, dzięki czemu sprawnie eliminują wszelkiego rodzaju bakterie, grzyby i pleśnie z powierzchni włącznika czy gniazda wtyczkowego. Z jonów srebra srebra wykonany jest zarówno klawisz lub pokrywa, jak i ramka włącznika.

kontakty antybakteryjne

W jaki sposób działają jony srebra?

Wilgotność otoczenia sprawia, że jony srebra, które znajdują się w składzie materiałów, z jakich wykonano produkty antybakteryjne, przenikają do wnętrza bakterii i destabilizują jej wszystkie funkcje życiowe. W ten sposób bakteria obumiera, zanim jeszcze nastąpi jej rozmnażanie. Najprościej mówiąc – bakteria ulega zniszczeniu, więc nie jest w stanie doprowadzić do zakażenia.

Produkty z linii Simon 54 zawierające jony srebra nie tracą swoich antybakteryjnych i bakteriobójczych właściwości wraz z upływem czasu czy z uszkodzeniami. Oznacza to, że nie musisz pamiętać o ich wymianie. Użycie silnych czyszczących substancji chemicznych i alkoholu również nie zmniejsza ich właściwości antybakteryjnych.

Komu się przydadzą?

Kontakty czyste i wolne od zarazków sprawdzą się wszędzie tam, gdzie higiena i trwałość są najważniejsze! Prowadzisz własny gabinet kosmetyczny, podologiczny czy też stomatologiczny? Jesteś właścicielem szpitala albo prywatnej kliniki czy poradni? A może prowadzisz własną firmę, a bezpieczeństwo i zdrowie Twoich pracowników nie jest Ci obojętne? Antybakteryjne produkty z serii Simon 54 są idealnym rozwiązaniem do stosowania we wszelkiego rodzaju budynkach użytku publicznego. Zadbaj o zdrowie swoje, swoich pracowników i pacjentów. Zminimalizuj ryzyko zarażenia do minimum.

Seria Simon 54 to nie tylko włączniki. Troszczymy się o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz także gniazda wtyczkowe, podświetlanie schodów i korytarzy, sterowanie roletami i wiele innych – a wszystko to o właściwościach bakteriobójczych.

Wszystkie dostępne produkty antybakteryjne są dostępne w naszym sklepie internetowym: https://e-domus.com.pl/5083-elementy-antybakteryjne, więc możesz je kupić bez wychodzenia z domu.

Masz wybór, więc postaw na zdrowie i bezpieczeństwo.