Słyszałeś o pojęciu, jakim jest pogotowie pielęgniarskie? Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się, czym charakteryzują się usługi pielęgniarskie, jak kształtuje się cennik oraz jakie czynności wykonywane są w ramach takich usług.

Pogotowie pielęgniarskie 24H

Profesjonalne usługi pielęgniarskie mogą być prowadzone 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Wszystkim pielęgniarkom przyświeca jeden cel, jest to dobro pacjenta. Co ważne pogotowie pielęgniarskie jest dostępne również w święta i dni wolne od pracy. Jako najczęstsze zalety takich usług wskazuje się niesamowitą wygodę oraz oszczędność czasu. Z drugiej strony redukowany jest stres związany z zabiegiem, bo pielęgniarka wykonuje go w domowym zaciszu. Daje to większy komfort pacjentom. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza przy krępujących zabiegach jak pielęgnacja stomii. Pielęgniarka powinna ułatwić pacjentom przełamanie wstydu w tych chwilach.

Usługi pielęgniarskie

Przekrój usług pielęgniarskich jest bardzo szeroki. Zalicza się do nich:

Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta

Pacjentami, którzy posiadają kompleksową opiekę pielęgniarską są seniorzy, dorośli, ale i dzieci. Personel cechuje się pełnym profesjonalizmem, skutecznością, doświadczeniem. Opieka pielęgniarska nie odbiega jakością od tych w placówkach medycznych. Zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług.

Cennik usług pielęgniarskich

Profesjonalna opieka pielęgniarska kosztuje. Wartość usługi pielęgniarskiej zależy od kilku czynników. W przypadku zabiegów cenę ustala się indywidualnie i zależy to przede wszystkim od stanu zdrowia pacjenta oraz częstotliwości wizyt. W przypadku np. kilkunastu wizyt można liczyć się z negocjacją ceny. Dodatkowo na końcową cenę wykonania zabiegu wlicza się takie koszta jak: ceny materiałów jednorazowych potrzebnych do wykonania czynności medycznych np. strzykawki, igły, wenflony, materiały opatrunkowe. Dodatkowo wliczony jest także koszt dojazdu do domu pacjenta.

Jeżeli chodzi o częstotliwość wizyt usługi pielęgniarskie można wybrać w rozliczeniu opieki godzinowej, pakietowej, całodobowej lub też długoterminowej w miejscu zamieszkania pacjenta.

Koszt za usługi pielęgniarskie rozpoczyna się już od 50 złotych za wizytę.

Usługi pielęgniarskie Gdańsk

Jak wskazywane jest na stronie, usługi pielęgniarskie świadczymy w domu pacjenta. Możliwe są jednorazowe wizyty domowe lub pakiet usług pielęgniarskich. Usługi pielęgniarskie to często również edukacja zdrowotna pacjenta. Tak, aby w warunkach domowych dbali o swoje zdrowie jak najlepiej. Usługi pielęgniarskie świadczymy na terenie całego trójmiasta oraz okolicznych miejscowości. Pielęgniarki zajmują się naszymi pacjentami z wielką starannością.

W przypadku, gdy wykonywane są dodatkowe procedury medyczne pielęgniarki są w ciągłym kontakcie z lekarzem oraz ratownikiem medycznym. Przez co można być pewnym doświadczonych i profesjonalnych osób.

Pielęgniarka Gdynia

Jeżeli szukasz pielęgniarki na wizytę domową w Gdańsku, sprawdź koniecznie mobilne usługi pielęgniarskie. Pielęgniarka przyjedzie i jest do państwa dyspozycji w umówionym terminie. Szybki dojazd do pacjentów jest kolejną z ważnych cech przy wyborze opieki do pacjenta, zanim rodzina zdecyduje się, aby kliknąć umów wizytę. Pogotowie pielęgniarskie może znaleźć się w miejscu wezwania na wizytę domową w ekspresowym tempie.

Prócz typowych usług pielęgniarskich może być również przygotowywany jadłospis przez doświadczonego dietetyka. Całość jest przygotowywana w oparciu o wymogi dostosowane do stanu zdrowia chorego. Dla pacjentów opieka jest dostosowywana przez pielęgniarki. Pielęgniarka, która odwiedza chorego to wykwalifikowana osoba, która pracuje m.in. w trójmiejskim szpitalu. Dzięki sporemu doświadczeniu klinicznemu zapewnia doskonałą pomoc pielęgniarską osobom, którym stan zdrowia nie pozwala na hospitalizację, a z drugiej strony jest zbyt skomplikowany, aby skorzystać z usług przychodni lub dyskwalifikuje samodzielne wykonanie prostych zabiegów medycznych.

Czy słyszeliście o takich usługach jak pogotowie pielęgniarskie? Co myślicie o takiej opiece dla pacjentów przez pielęgniarki?