Masaż Kraków – zadbaj o odpoczynek, dobre samopoczucie i odprężenia swojego ciała oraz umysłu. Znajdź salon masażu w Krakowie i poczuj jak schodzi z Ciebie całe nagromadzone napięcie. Jakie efekty daje masaż relaksacyjny?

Efekty masażu relaksacyjnego

Masaż relaksacyjny jest remedium na zmęczone mięśnie oraz złe samopoczucie. Pozwala osiągnąć stan odprężenia zarówno ciała jak i umysłu. Skutecznie pozwala pozbyć się zmęczenia i skumulowanego stresu. Dzięki temu polepszymy swoje samopoczucie oraz kondycję fizyczną i psychiczną.

Masaż relaksacyjny polega na stymulacji tkanek naszego ciała. Oddziałuje on zwłaszcza na skórę, tkankę łączną oraz tłuszczową. Stymuluje również mięśnie, zakończenia nerwowe oraz ma wpływ na układ limfatyczny, hormonalny i krwionośny. Szereg jego pozytywnych rezultatów sprawia, że warto regularnie stosować masaż całego ciała.

Wpisz w wyszukiwarkę hasło masaż Kraków i zapisz się na odprężający zabieg już dziś!

Masaż twarzy

Masaż twarzy działa relaksująco na nasz organizm, poprawia wygląd naszej skóry oraz posiada właściwości lecznicze. Rozluźnia napięcia mięśni twarzy i zmniejsza poziom stresu. Masaż twarzy jest polecany również osobom, które zmagają się z częstymi bólami głowy.

Może być wykonany pod kątem kosmetycznym, ponieważ działa liftingująco oraz zwiększa produkcję kolagenu i elastyny. Co więcej wygładza zmarszczki mimiczne takie jak “kurze łapki”, czy zmarszczki w okolicach czoła. Zmniejsza również widoczność “worków pod oczami”. Systematyczny masaż twarzy sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna oraz jędrna.

Stosowanie go pod kątem leczniczym wymaga bardziej indywidualnego podejścia do klienta. Wskazaniami do jego zastosowania może być drżenie mięśni, różnego rodzaju obrzęki, nadmierne napięcie lub porażenie nerwów.

Voucher upominkowy

Masaż będzie również świetnym pomysłem na prezent dla osoby bliskiej. Możesz też udać się na zabieg ze swoją połówką na masaż dla Dwojga. Jest to idealny pomysł na wspólne wyjście gdzie będziecie mogli obydwoje odpocząć i poprawić swoje samopoczucie.

Jeśli chcesz zakupić prezent, polecamy voucher na masaż lub na drenaż limfatyczny. W ofercie znajdziesz wiele rodzai zabiegów takich jak masaże relaksacyjne, różne techniki masażu klasycznego, a nawet aromaterapeutyczny masaż leczniczy z pomocą olejków eterycznych.

Zabiegi wykonywane są przez kwalifikowanych specjalistów, którzy z pewnością sprawią, że poczujesz się odprężony/a, zaopiekowany/a, a Twoje napięcia po prostu znikną. Poprawisz swoje samopoczucie, a także zadbasz o swoje ciało i umysł.