Catering dietetyczny to obecnie najpopularniejsza metoda zamawiania jedzenia, które dostarczone nam jest pod wskazany adres. Masz mało czasu z powodu zabieganego trybu życia, a może brak zdolności kulinarnych? Decydując się na catering pudełkowy mamy pewność, że dostarczone nam potrawy będą pyszne i zdrowe, dostarczone na czas. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na 5 pełnowartościowych posiłków przy minimalnym nakładzie pracy. Warto dodać, że jedzenie pudełkowe nie jest nam z góry narzucone- każdy może wybrać catering dietetyczny Kraków z dostawą zgodnie z preferencjami smakowymi oraz dostosowaną kalorycznością.

Dlaczego warto skorzystać z cateringów pudełkowych?

Dieta pudełkowa z dostawą jest idealną opcją dla osób, które muszą, bądź chcą odżywiać się w dany sposób. Często fakt, iż musimy wyeliminować z jadłospisu jakąś część produktów sprawia, że posiłki stają się monotonne. W rezultacie nawet jeśli zależy nam na zrzuceniu nadprogramowych kilogramów, dosyć szybko nudzimy się dietami i je przerywamy. Mowa tutaj także o różnych nietolerancjach pokarmowych, przykładowo na gluten, czy też laktozę – wyeliminowanie z menu danych produktów sprawia, że często nie wiemy czym możemy je zastąpić i jak uczynić nasze danie nadal pysznym i sycącym. Cateringi są też idealną opcją dla osób regularnie uprawiających sport, gdyż odpowiednio dobrana dieta pozwoli w szybkim czasie na osiągnięcie zmierzonych efektów oraz zwiększenia swojej wydajności. Tutaj posiłki są zróżnicowane, aczkolwiek bardzo wyszukane- niekiedy przygotowanie ich samemu zajęłoby nam nawet kilka godzin. Ten sposób zamawiania jedzenia przez internet jest bardzo ceniony przez klientów, szczególnie w dobie pandemii. Pyszne, pełnowartościowe posiłki dostarczane są nam dosłownie pod drzwi są na wagę złota. Przy minimalnym nakładzie pracy – ponieważ należy je co najwyżej przygrzać – mamy możliwość zjedzenia pysznego, starannie przygotowanego i zapakowanego dania. Koniec z wymyślaniem posiłków, które zadowolą nasze kubki smakowe oraz niekiedy kilkugodzinnym przygotowywaniem ich.

Rodzaje diet pudełkowych

W odpowiedzi na oczekiwania konsumentów, w serwisie proponujemy wiele rodzajów diet pudełkowych. Do najczęściej wybieranych należą:

  • Slimfit – catering dietetyczny z dostawą dedykowany każdemu, kto dba o swoją sylwetkę oraz prowadzi zdrowy tryb życia. Kaloryczność dopasowana inwidualnie do potrzeb klienta, z uwzględnieniem wszystkich wartości odżywczych, których powinniśmy dostarczyć naszemu organizmowi, a potrawy przyrządzone tak, aby było zdrowo i pysznie.
  • Vegan – pyszne jedzenie wegańskie przygotowane tylko i wyłącznie z produktów pochodzenia roślinnego. Wpasowuje się w potrzeby osób, które z rożnych powodów chcą prowadzić zdrowy i zarazem ekologiczny tryb życia.
  • Sport- idealnie wpasowuje się w potrzeby osób regularnie trenujących. Znajdziemy w niej pełnowartościowe posiłki, sycące desery wysokobiałkowe oraz zdrowe przekąski. Dzięki diecie naszemu organizmowi dostarczona będzie niezbędna do treningów energia, wspomaga regenerację oraz pomaga osiągnąć oczekiwane rezultaty.
  • Gluten&Diary Free – dieta bezglutenowa oraz beznabiałowa, dla osób ze stwierdzonymi nietolerancjami pokarmowymi. Bogata jest w produkty zbożowe, owoce, mięso i ryby. Tego rodzaju jedzenie pudełkowe pozwoli dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych mu witamin i minerałów oraz zapobiec pojawianiu się objawów po spożyciu zakazanych produktów.

Oprócz wyżej wymieniowych znajdziemy też cateringi dietetyczne skomponowane przez specjalistów, należą do nich Low Carb (dieta nisko węglanowa ze zwiększoną ilością białka), Keto Power oraz Perfect Match (wybrane najlepsze posiłki dostępne w serwisie). Dieta pudełkowa dedykowana jest osobom, które pragną zrzucić na wadze, bądź utrzymać ją na stałym poziomie, prowadzić zdrowy tryb życia, czy też zacząć odżywianie według danych preferencji smakowych. Pozwala zaoszczędzić czas spędzony na przygotowywaniu posiłków osobom, które nie przepadają za spędzaniem długich godzin w kuchni. Skomponowany jadłospis z pewnością spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Firma FitApetit oferuje:
– 
catering dietetyczny w Warszawie
– 
catering dietetyczny we Wrocławiu
– 
catering dietetyczny w Poznaniu

Zapraszamy!