Permanentny makijaż brwi staje się obecnie coraz sławniejszą metodą ozdabiania twarzy. Makijaż permanentny brwi z Legionowa to fenomenalny sposób na to, aby uzyskać idealnie wymodelowane i trwałe brwi, bez konieczności malowania ich codziennie od nowa. 

Pigmentacja brwi wykonywana może być za pomocą wielu technik, które dostosowuje się na podstawie preferencji klientki, efektu, jaki ma zamiar ona osiągnąć oraz różnych innych aspektów takich jak: kształt twarzy, czy nawet typ skóry. Sprawdź, która metoda pigmentacji brwi najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. 

Na czym polega zabieg makijażu permanentnego brwi?

Permanentny makijaż brwi to zabieg, w którym, przy użyciu specjalnego piórka z igłami lub maszynki, wprowadza się pod skórę odpowiedni pigment. Finalnie efektem przeprowadzonego zabiegu pigmentacji brwi jest nadanie odpowiedniego koloru oraz kształtu naturalnym brwią klientki, poddawanej zabiegowi. Makijaż permanentny brwi w Legionowie oprócz nadawania brwiom nowego kształtu i koloru, może również skutecznie je zagęścić. Uzyskiwane efekty, w głównej mierze zależne są od doboru poszczególnych metod.

Metody pigmentacji brwi

Makijaż permanentny brwi wykonywany może być za pomocą różnych metod, które dobiera się na podstawie takich parametrów jak:

  • kształt brwi, 
  • stan skóry, 
  • indywidualne preferencje klientki. 

Aktualnie jedną z najpopularniejszych metod, wybieraną przez klientki, chcące poprawić wygląd swoich brwi, jest metoda piórkowa. Permanentny makijaż brwi wykonywany metodą piórkową to technika, która polega na wprowadzeniu pigmentu, za pomocą cienkiej igły i stworzeniu przy tym subtelnych włosków, imitujących naturalne. Jest to rewelacyjna metoda, dla osób, które oprócz makijażu permanentnego brwi, szukają także rozwiązania, aby skutecznie je zagęścić. 

Klientki chcące wykonać makijaż permanentny brwi, dzięki któremu uzyskają efekt naturalnego cieniowania, koniecznie powinny zapoznać się z techniką cieniowania, ombre brows. W przypadku tej techniki, linergistka wprowadza, za pomocą maszynki, pod skórę pigment w formie cienia, dzięki któremu brwi wydawać się będą dużo pełniejsze. 

Pigmentacja brwi daje nam także opcję, w której możemy połączyć ze sobą dwie powyższe techniki. Taka łączona metoda, nazywana jest metodą hybrydową. Łączenie metody piórkowej wraz z metodą cienia daje szansę na idealne dostosowanie się do indywidualnych preferencji klientki oraz efektów, które chce osiągnąć.

Korzyści wynikające z wykonania makijażu permanentnego brwi w Legionowie.

Każda kobieta, która zdecyduje się na wykonanie makijażu permanentnego brwi w Legionowie przekona się o szeregu jego korzyści. 

Oprócz takich zalet jak: idealne, naturalnie wyglądające brwi, czy oszczędność czasu, który wcześniej wykorzystywany był na wykonanie zwykłego makijażu, warto również wspomnieć o fantastycznym zagęszczeniu brwi, u osób, które zmagają się z ich znacznym przerzedzeniem. Pigmentacja brwi jest również zabiegiem, który z całą pewnością doceniony zostanie poprzez osoby aktywne fizycznie, które lubią wyglądać perfekcyjnie, nawet podczas intensywnych treningów.