Kolejnym zagadnieniem z którym przyjdzie się dzisiaj mi zmierzyć jest gra, która może sprawić, że nie będziesz zmuszony martwić się o swój dochód w sytuacjach posuchy na rynku pracy.
Ekstra Pensja, bo o niej mowa dotyczy wytypowania liczb z dwóch zbiorów – 5 liczb spośród 35 oraz 1 spośród 4 znajdujących się na blankiecie. W przypadku tej drugiej mamy do czynienia z metodą na chybił trafił.

W ten sposób zarabiasz tak jak byłbyś w pracy – pensję powyżej średniej krajowej na którą w codziennym życiu musiałbyś się mocno napracować. Twoja pensja w wysokości od 5000 złotych do 50000 złotych „przychodzi na Twoje konto” co miesiąc przez okrągłe 20 lat. „Przychodzi na Twoje konto” zaznaczyłem w cudzysłowie, bowiem oznacza to w rzeczywistości, że masz prawo do odbioru wygranej w najbliższym totalizatorze sportowym. To ile zarobisz zależy od stawki, o którą gry się podejmiesz.
Ekstra Pensja, podobnie jak i inne zakłady oferuje również możliwość aktywowania Super Szansy, której koszt wynosi zaledwie 2 złote. Losowanie odbywa się raz w ciągu dnia – w godzinach wieczornych i transmitowane jest zarówno w TVP INFO jak i na stronie internetowej. Wyniki można sprawdzić na wspomnianej stronie, infolinii, jak i punktach sprzedaży Lotto.