W czasach, gdy salony kosmetyczne powstają dość licznie, nowych klientów możesz przyciągnąć wyłącznie najwyższą jakością i szeroką ofertą. Jak sprostać temu wyzwaniu bez ponoszenia ogromnych kosztów na zatrudnienie, szkolenia i urządzenia? Możesz zdecydować się na wynajem lasera. To doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku i otworzyć się na nowych klientów. Poznaj najważniejsze szczegóły.

Wynajem lasera to doskonałe rozwiązanie, gdy zależy ci na rozwoju twojego salonu kosmetycznego. Klienci są coraz bardziej wymagający, a przede wszystkim zależy im, by w jednym miejscu móc zrealizować wszystkie pożądane przez nich zabiegi. To pomaga oszczędzić im czas. Dodatkowo cenią sobie poziom oferowanych usług, dlatego bardzo ważne jest, by były realizowane wysokiej jakości sprzętem. Zdają sobie z tego sprawę właścicielki portalu WynajemLasera.pl – zobacz, co mogą ci zaoferować.

Co zyskujesz, decydując się na wynajem lasera?

Wynajem lasera to przede wszystkim praca na urządzeniach najwyższej jakości. Serwis wypożycza sprzęty zakupione u wyłącznego dystrybutora firmy Lumenis w Polsce. Wszystkie są regularnie poddawane przeglądom technicznym w autoryzowanym serwisie. Ostatecznie więc lasery są w doskonałym stanie, by ich obsługa była wygodna i w pełni bezpieczna zarówno dla pracownika, jak i klienta.

Oferują wygodny wynajem lasera w systemie dziennym z elastycznymi godzinami dostawy na terenie całej Polski. Oznacza to, że możesz korzystać z urządzenia dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz, zamiast płacić comiesięczny leasing. To wygodne i praktyczne, pozwala zarabiać i oszczędzać jednocześnie. To szczególnie ważne, gdy dopiero wdrażasz nowe usługi w swoim salonie, a grafik nie jest jeszcze wypełniony zainteresowanymi.

wynajem lasera z obsługą

W takim właśnie przypadku bardzo ważne jest poszerzenie zakresu świadczonych usług bez konieczności ponoszenia dużych kosztów. Wynajem lasera pozwala ci dużo zaoszczędzić – sprzęt do salonów kosmetycznych jest naprawdę drogi, a rata leasingowa mogłaby cię przytłoczyć. Jeśli chcesz sprawdzić, czy depilacja laserem lub rewitalizacja skóry to zabiegi, którymi zainteresowani są twoi klienci, nie ma lepszego rozwiązania dla ciebie.

W ofercie znajdziesz również wynajem lasera ze szkoleniem. Oznacza to kompleksową współpracę – z jednej firmy pochodzi zarówno samo urządzenie, jak i specjalistyczna wiedza. Zyskujesz więc pewność, że ty i/lub twoi pracownicy będziecie posiadać wszystkie niezbędne do realizowania zabiegów informacje – bez konieczności oczekiwania na dostępnego w twoim mieście szkoleniowca. Oznacza to, że zabiegi zostaną wprowadzone do oferty szybko, a ich realizacja będzie profesjonalna.

Co więcej, oferta obejmuje również wynajem lasera z obsługą. Oznacza to brak konieczności przeprowadzania szkolenia czy zatrudniania kolejnego specjalisty do swojego salonu. Oddając do dyspozycji wyłącznie przestrzeń, możesz zarabiać na nowych usługach, z których będą korzystali nowi i obecni klienci.

wynajem lasera

Wynajem lasera: urządzenia

Jakie urządzenia mogą pojawić się w twoim salonie? Decydując się na wynajem lasera, możesz wybrać:

  • laser LIGHTSHEER do depilacji laserowej – niszczy włosy wiązką światła laserowego, a wytwarzane promieniowanie oddziałuje na melaninę, by nie dochodziło do jego regeneracji i odrastania,
  • laser Resur FX do rewitalizacji skóry – stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastynowych, pomaga również wygrać z bliznami i rozstępami oraz stymuluje odrastanie włosów.

Zabiegi przeprowadzane za pomocą laserów dostępnych na stronie WynajemLasera.pl są w pełni bezpieczne. Urządzenia posiadają potwierdzające to certyfikaty bezpieczeństwa i jakości.