Biurko to stały element wyposażenia zarówno biura, jak i każdego gabinetu czy dziecięcego pokoju. Przy biurku pracujemy, dzieci i młodzież odrabiają przy nim swoje domowe zadania. Tak, czy inaczej, przy biurku spędzamy mnóstwo godzin każdego dnia. To dlatego warto wybrać takie biurko, które uprzyjemni nawet wielogodzinne przebywanie w jednej pozycji. Doskonałym rozwiązaniem są biurka z elektryczną regulacją wysokości. Dlaczego warto w nie inwestować i kto powinien się na nie skusić?

Biurko regulowane- dlaczego warto w nie zainwestować?

Standardowe biurka, jakie znamy z typowych pokojów czy gabinetów mają jedną zasadniczą wadę- nie dają żadnych możliwości dostosowania do wzrostu użytkownika. Kupując takie biurko, musimy sztywno dostosować je do konkretnej osoby. Zdecydowanie bardziej praktycznym rozwiązaniem są biurka dające możliwość regulacji wysokości. Takie meble mogą być stosowane nawet przez kilka osób w domu, a każdej z nich będzie wygodnie i komfortowo dzięki możliwości precyzyjnej regulacji wysokości blatu.

Wysokość blatu jest kwestią niezwykle istotną z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, takie biurko jest niezwykle uniwersalne i praktyczne. Wysokość biurka można z łatwością dostosować do wzrostu użytkownika. Oznacza to, że z jednego mebla może korzystać dziecko i rodzic, o ile oczywiście krzesło przy biurku będzie wygodne dla obojga. Poza tym, biurko z regulacją wysokości jest niezwykle ergonomicznym rozwiązaniem. Nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu, kręgosłup nie cierpi, nie odczuwamy jego bólu nawet podczas długiej pracy. To bardzo ważne dla zdrowia kręgosłupa, który z pewnością nam się odwdzięczy i będzie służył przez wiele lat.

Biurko z regulacją wysokości- dla kogo będzie odpowiednie?

Biurka z regulacją wysokości są wskazane dla każdego. Przydają się osobom wykonującym pracę biurową, wiążącą się z przesiadywaniem przed komputerem przez wiele godzin. Regulowany blat przyda się także uczniom czy studentom, a więc wszystkim, którzy korzystają z biurka. Komfort i wygoda użytkowania od razu wzrosną. Aby zainicjować zmianę wysokości blatu, kliknij w odpowiedni przycisk na panelu. Biurko podniesie się bądź obniży, a Ty odciążysz swój kręgosłup.

Biurko regulowane- zalety

Niewątpliwą i wspomnianą już zaletą biurka z regulacją wysokości jest możliwość jego łatwego dostosowania do wzrostu użytkownika. Co więcej, biurko tego rodzaju można dostosować także do pracy stojącej. Coraz więcej osób docenia taką możliwość, szczególnie podczas wykonywania wielogodzinnej pracy. O tym, jakie skutki zdrowotne niesie za sobą wielogodzinne siedzenie wie chyba każdy. Od żylaków, zakrzepów, aż po otyłość, problemów nie brakuje. Zdecydowanie zdrowiej jest zmieniać często pozycję, co z biurkiem elektronicznie regulowanym jest o wiele prostsze. Możesz wybierać dogodną dla siebie pozycję bez konieczności przerywania pracy. Praca na stojąco, na siedząco? Żaden problem! Z biurkiem z regulacją masz pełną wolność wyboru, a wszystko po to, by wykonywana praca była w pełni ergonomiczna i komfortowa.

Biurko z elektryczną regulacją wysokości da wygody i komfortu

Regulowana wysokość biurka, ale także krzesła ma same zalety. Praca przy takim biurku jest po prostu o wiele wygodniejsza i bardziej komfortowa. Blat może być wykonany z różnych materiałów i nieważne, czy będzie to drewno, płyta wiórowa czy tworzywo sztuczne, regulacja wysokości w każdym przypadku będzie ogromnym ułatwieniem i udogodnieniem. Biurko regulowane spotykamy w biurach, ale także w warsztatach czy w naszych domowych pokojach. Zyskują one coraz większą popularność.

Biurko z regulowaną wysokością blatu? Tylko w fly-desk!

W sklepie internetowym Fly-Desk znajdziesz biurka dostosowane do twoich potrzeb. W ofercie znajdują się biurka z blatem prostym i ergonomicznym, wykonanym ze sklejki, bambusa bądź dębu. Doskonale sprawdzają się w salkach konferencyjnych, w domowych gabinetach i dziecięcych pokojach. Można powiedzieć, że biurko z regulacją wysokości rośnie razem z dzieckiem, może więc posłużyć przez długie lata. Regulacja wysokości sprawia, że biurko będzie meblem uniwersalnym i wielofunkcyjnym.

Ciekawym udogodnieniem jest możliwość ukrycia w blacie biurka gniazda blatowego z gniazdem USB. To pozwala na zwiększenie wygody podczas pracy, a do tego pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca w listwie prądowej. Dzięki zamontowanie przepustu na kable w blacie, możliwe jest zachowanie wzorowego porządku, bez poplątanych i nieestetycznie wyglądających kabli i przewodów. Pod blatem może zostać zamontowany specjalny kanał kablowy, który dodatkowo ułatwia organizację przewodów i zatrzymanie ich we właściwym miejscu.

Najwyższa jakość oferowanych przez nas biurek sprawia, że wybór odpowiedniego jest prawdziwą przyjemnością. Wytrzymały materiał, dostępne różnorodne kolory, a do tego łatwy montaż i łatwość utrzymania w czystości sprawiają, że nasze biurka sprawdzają się w każdym biurze, mieszkaniu czy sali konferencyjnej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Zapomnij o bólu pleców już dziś!