Potrzebujesz skutecznych metod ograniczenia namnażania się bakterii i wirusów? Zobacz jakie rozwiązania dostosowane do potrzeb właścicieli hodowli zwierząt oraz hal produkcyjnych masz do dyspozycji! Ogranicz czas związany z porządkowaniem powierzchni użytkowej w prosty sposób!

Ogromne przestrzenie takie jak magazyny czy miejsca przeznaczone dla zwierząt generują brud i nieporządek. Takie warunki nie sprzyjają wykonywaniu obowiązków i przede wszystkim są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Każdego dnia przez budynek przechodzą pracownicy czy zwierzęta. Z zewnątrz przenoszą zarazki, a także błoto czy piasek. Konieczne jest wówczas regularne czyszczenie posadzek. Na szczęście stworzono inne, innowacyjne rozwiązanie pozwalające na zachowanie porządku każdego dnia!

Maty dezynfekujące minimalizują liczbę zabrudzeń, dzięki specjalnym powłokom połączonym z środkiem dezynfekującym. Nie ma znaczenia materiał jaki umieszczany jest w niecce. Buty, kopyta zwierząt, a nawet opony zostaną zdezynfekowane. Maty dezynfekcyjne do obory cieszą się dużym zainteresowaniem i nie ma się co dziwić, gdyż produkt ten jest niemal bezobsługowy. Każdy jest w stanie sam ją zamontować, a następnie uzupełniać dedykowanym płynem. Tak przygotowana mata jest gotowa do użytkowania.

Maty dezynfekujące czyli skuteczne rozwiązanie na tłuste plamy i błoto w halach

Maty dezynfekujące to zbawienne rozwiązanie dla właścicieli budynków przeznaczonych na prowadzenie dziedzin spożywczych, kurników, pomieszczeń inwentarskich, szklarni, a także stacji kwarantanny zwierząt. Każda z mat cechuje się przemyślanym połączeniem trzech warstw, które odznaczają się ogromną chłonnością i wytrzymałością nawet przy bardzo częstym użytkowaniu. Decydując się na maty dezynfekujące należy zastosować się do wymogu umieszczania ich przy każdym wejściu, we wnętrzu budynku. W przypadku montowania ich na zewnątrz niezbędne jest zadbanie o zadaszenie, gdyż deszcz może osłabić działanie maty chłonnej oraz środka. Maty dezynfekcyjne są proste w utrzymaniu higieny, ponieważ posiadają suwak, dzięki któremu istnieje możliwość zdejmowania powłoki. W celu informacyjnym, przed każdą matą, warto umieścić znak ostrzegawczy. Wszystkie produkty spełniają wymagane normy i kryteria, co czyni je propozycjami w pełni bezpiecznymi zarówno dla ludzi jak i zwierząt. Z produktów tych powinni skorzystać wszyscy właściciele hal, którzy mają problem z zachowaniem czystości w swoich budynkach!