Wiele kobiet marzy o pełnych, miękkich, wypielęgnowanych wargach. W dzisiejszych czasach powiększanie ust nie jest już dużym problemem. Podpowiemy Ci jak uzyskać zachwycające efekty, które odmienią Twój wizerunek!

Historia makijażu sięga starożytności. Już wtedy np. Egipcjanki starały się przyciemniać spojrzenie lub malować kultowe już kreski. Z czasem make up ewoluował, zmieniał się, a kobiety oraz mężczyźni używali coraz to nowszych kosmetyków, które miały uwydatnić spojrzenie lub podkreślić ich wizualne atuty.

W minionych latach makijaż zmieniał się bardzo dynamicznie, stawiając przede wszystkim na jeden trend: zadbane, wypielęgnowane i podkreślone usta. Nawet jako właścicielka dość wąskich warg możesz je powiększyć tak, że nowy wizerunek doda Ci pewności siebie.

Ekspresowe powiększanie ust

Powiększanie ust Wrocław jest zabiegiem nieskomplikowanym. Wystarczy matowa konturówka i pomadka w ulubionym odcieniu. Wargi należy obrysować kredką tuż nad ich naturalną linią. Dzięki temu stworzysz wrażenie, że są większe, niż w rzeczywistości. Całość wypełnij pomadką i gotowe!

Wiele osób coraz chętniej korzysta też z dodatkowych metod, wykorzystując podczas makijażu konturowanie i rozświetlanie, co również ma znaczenie jeśli chodzi o wygląd ust. To jednak bardziej czasochłonny zabieg, niż szybkie obrysowanie warg konturówką.

Powiększanie ust na dłużej

Usta powiększone makijażem do swojego normalnego kształtu i rozmiaru wracają od razu, gdy zetrzesz z nich pomadkę lub po prostu zmyjesz makijaż. Są jednak pewne metody, które pozwolą Ci cieszyć się z pełniejszych warg przez cały czas. Powiększanie ust Wrocław to zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.

Preparat wstrzykiwany jest przez lekarza za pomocą specjalnej kaniuli, przy znieczuleniu miejscowym. Dzięki tak precyzyjnemu podaniu, specjalista ma pełny wpływ na wielkość i kształt ust. Możesz więc w ten sposób skorygować nierówności, odżywić wargi i sprawić, że będą pełniejsze.

To również nie jest rozwiązanie permanentne, ponieważ zabieg należy powtarzać co jakiś czas, jednak pięknymi wargami możesz cieszyć się na co dzień, nawet bez makijażu.

Jeśli zastanawiasz się, czy warto wykonać powiększanie ust – skontaktuj się z ekspertem i sprawdź to na własnej skórze. Warto taki zabieg wykonać w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej.Kwas hialuronowy to naturalna substancja, występująca w ludzkim ciele. W razie gdyby efekt Cię nie zadowolił, wystarczy zaczekać kilka miesięcy, aby preparat wchłonęło Twoje ciało, a usta powrócą do pierwotnej wielkości.