Osoby borykające się z bólem stawów i mięśni często poszukują rozwiązań wspierających łagodzenie towarzyszących dolegliwości bólowych. Na rynku dostępnych jest wiele maści, kremów czy żeli przeciwbólowych i przeciwzapalnych, które działają miejscowo. Do takich produktów zalicza się maść laurowo-konopna Laurocann. Wyjątkowa receptura i wysokojakościowe składniki powodują, że maść laurowo-konopna zyskała mnóstwo zadowolonych użytkowników.

Maść laurowo-konopna

Renomowana czeska firma Medicprogress stworzyła jak dotąd najmocniejszy preparat przeciwbólowy. Maść laurowo konopna to kompozycja olejku laurowego, 20% oleju konopnego oraz silnego ekstraktu konopnego CBD. Unikalna receptura świetnie sprawdza się przy problemach ze stawami, ścięgnami i mięśniami. Zawarty w maści olej laurowy wykazuje przede wszystkim właściwości przeciwbólowe, z tego powodu stosowany jest w łagodzeniu bólu różnego pochodzenia i towarzyszących przy tym stanów zapalnych. Dodatek oleju konopnego wzmacnia działanie antyzapalne, natomiast ekstrakt CBD zwiększa działanie przeciwbólowe. W składzie znajduje się także olejek goździkowy (aktywny), olejek jałowcowy, rozmarynowy, masło shea, lanolina, terpentyna oraz salicylan metylu. Wszystkie te substancje aktywne tworzą znakomity produkt przeciwbólowy i przeciwzapalny. Maść laurowo konopna to zdecydowanie dobry wybór!

Maść konopna z liściem laurowym

Laurocann wśród Klientów nazywany jest Lauro-cudem. Jego działanie przerasta oczekiwania, jest bardzo wydajny i skuteczny. Maść konopna z liściem laurowym stosowana jest przy bólach kręgosłupa, kolan, stawu barkowego, biodra czy przy rwie kulszowej. Jest idealnym wsparciem przy bólach reumatycznych, zesztywniałych stawach, po urazach czy przy opuchnięciach oraz stłuczeniach. Działanie produktu łagodzi, a nawet w wielu przypadkach eliminuje istniejący ból czy stan zapalny. Maść konopna z liściem laurowym ze względu na swoje właściwości z dnia na dzień zyskuje na popularności. Pozytywne opinie przekazywane są najlepszą metodą, czyli „pocztą pantoflową”. Sprawdź na własnej skórze i przekonaj się o działaniu jednej z najsilniejszych, przeciwbólowych maści konopnej na rynku!

Maść laurowo konopna dostępna jest w sklepie konopnym LUUZ Medic w Warszawie przy ul. Zamienieckiej 80 lok. 24 oraz w sklepie internetowym WWW.LUUZ.PL