Rocznica związku czy ślubu to świetna okazja do tego, aby zafundować sobie wspólny prezent, który będzie cieszył obojga partnerów i będzie zarazem idealnym uczczeniem tej wyjątkowej daty. Dziś podpowiemy, jaki prezent sprawdzi się w tej roli doskonale.

Wspólny weekend

Para, która na co dzień nie ma czasu na pielęgnowanie swojego związku poprzez wspólne spędzanie wolnych chwil, zdecydowanie powinna uczcić swoją rocznicę organizując wspólny wyjazd na weekend z dala od miejskiego zgiełku. Obecnie można znaleźć wiele ofert noclegów w leśnym zaciszu czy w górskiej okolicy, gdzie można oddać się relaksowi w otoczeniu pięknej natury, wśród śpiewu ptaków i szumu drzew. Taki klimat sprzyja bliskości, sprawia, że problemy dnia codziennego schodzą na dalszy plan. Taki wyjazd możemy także urozmaicić wędrówką na szczyt górski, która sama w sobie będzie świetną przygodą, a po dotarciu do celu możecie uczcić ten moment kubkiem grzanego wina z termosu lub lampką szampana.

Bez względu na to, jakie miejsce na wyjazd wybierzecie, najważniejsze, abyście podczas całego pobytu skupili się wyłącznie na sobie nawzajem. To doskonale wzmocni wasze więzi i pozwoli odświeżyć uczucia, które w codziennej bieganinie mogą czasem schodzić na dalszy plan.

Lot w przestworzach

Nie ma nic bardziej romantycznego niż wspólny lot balonem bądź szybowcem. Taka atrakcja, choć trwa zaledwie od kilkunastu minut do godziny, dostarczy wam mnóstwa wrażeń oraz niezłego zastrzyku adrenaliny. Oferty lotów w przestworzach można znaleźć niemal w każdym większym mieście, więc bez problemu znajdziemy taką, która będzie odpowiadała naszym oczekiwaniom. Warto także pamiętać o tym, że w przypadku wyboru lotu balonem dodatkowym atutem jest fakt, iż będąc już w przestworzach możemy wspólnie z partnerem lub partnerką napić się symbolicznej lampki szampana czy zjeść rocznicowy tort, co będzie doskonałym dopełnieniem atrakcji.

W intymnym klimacie

Trafionym pomysłem na prezent z okazji rocznicy związku może być wizyta w sklepie erotycznym i zakup kilku gadżetów, dzięki którym urozmaicicie intymne zbliżenia i jednocześnie będziecie mieć okazję do eksperymentów oraz odkrywania nowych sposobów na wspólną przyjemność. Jeśli do tej pory nigdy nie używaliście takich gadżetów, możecie zacząć od czegoś neutralnego – sprawdzi się tu na przykład masażer, wibrujące kulki, piórka czy przebrania, dzięki którym będziecie mogli wcielić się w nowe role. Jeśli natomiast odważnie podchodzimy do eksperymentów w sypialni, polecamy wibrator dla dwojga, a także różnego rodzaju nakładki i klipsy.

Wprowadzenie do życia intymnego tego rodzaju gadżetów z pewnością korzystnie wpłynie na wasz związek pod warunkiem, że ich wykorzystanie w łóżku będzie waszą wspólną, nieprzymuszoną decyzją.

Odrobina luksusu

Ostatnią z naszych propozycji na prezent z okazji rocznicy będzie wspólna kolacja w ekskluzywnej restauracji, z waszym ulubionym menu i dobrej jakości winem. Tego dnia to wy jesteście w centrum uwagi, a miła obsługa lokalu zadba o to, abyście czuli się komfortowo i otrzymali usługę na najwyższym poziomie.

artykuł przygotowany we współpracy z serwisem keepcool.pl