Regeneracyjny weekend w hotelu SPA to doskonały pomysł zarówno dla grupy przyjaciół czy par, jak i w opcji solo. To bowiem szansa na niesamowity wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody i pod czujnym okiem profesjonalistów, którzy otoczą opieką twoje ciało. Nie jesteś przekonany? Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na kilkudniowy pobyt w SPA. Przedstawiamy najważniejsze powody.

Hotel Mazowsze Medi-SPA w Ustroniu to wyjątkowe miejsce na weekendowy relaks. Możesz wybrać się tu z przyjaciółmi, partnerem lub samodzielnie, by złapać oddech od zgiełku miasta i codziennej gonitwy. To kilka błogich dni w otoczeniu gór i zieleni, które możesz podziwiać podczas spacerów czy z okien pokoju. Przekonaj się, jakie są korzyści pobytu w tym miejscu i skorzystania z oferty SPA.

Odnowa biologiczna

SPA Ustroń – wyższa forma odpoczynku

Żyjemy w czasach, w których brakuje chwili na odpoczynek. Stale gdzieś biegniemy, a tempo naszego życia wciąż rośnie. Okazuje się więc, że zwykły wypad za miasto, by zwiedzić opuszczony zamek czy poleżeć na ciepłej plaży okazują się niewystarczające dla pełnej regeneracji sił. Na skutek przemęczenia i przepracowania potrzebujemy dzisiaj czegoś znacznie więcej. Mamy więc ogromne szczęście, że w niedalekiej odległości od miasta możemy spotkać tak wyjątkowe miejsca, jak hotel Mazowsze MEDI-SPA. To obiekt, w którym zostaniemy otoczeni profesjonalnym wsparciem kosmetologów i fizjoterapeutów, a serie wykonanych przez nich zabiegów pozwolą nam prawdziwie się zrelaksować, obniżyć poziom stresu i naładować energię na kolejne miesiące.

Pojęcie “SPA” pochodzi z łaciny. Powiedzenie sanitas per aquam oznacza “zdrowie przez wodę”. Właśnie dlatego w ofercie hotelu znajduje się m.in. odnowa biologiczna czy zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne, na skutek których zregenerujemy siły fizyczne i psychiczne. To miejsce, w którym można leczyć ciało i poprawiać wygląd i kondycję naszego organizmu. Stosowane zabiegi to najnowocześniejsze metody i sprawdzone środki. W obiekcie nie może zabraknąć również basenu – wspomniana w łacińskim powiedzeniu woda rzeczywiście bowiem działa na nasze ciało i zmysły kojąco.

Hotel ustroń

Hotel Ustroń – dlaczego warto korzystać ze SPA?

Dlaczego warto zarezerwować weekendowy pobyt w SPA? Zauważ, że to miejsce, do którego możesz przyjechać niezależnie od pogody. Zyskujesz gwarancję, że żaden deszcz, śnieg czy burza nie wpłyną na twój komfort i zaplanowane atrakcje. Nawet gdy na zewnątrz plucha, ty możesz korzystać z proponowanych w hotelu zabiegów i kąpać się w basenie. Choć może nie uda się wyskoczyć na spacer, twoje ciało zazna bardzo potrzebnej mu dawki aktywności fizycznej.

Warto również podkreślić, że hotel Mazowsze MEDI-SPA oferuje zabiegi, na które na co dzień zupełnie nie masz czasu. Zauważ, że życie w ciągłym biegu sprawiło, że znalezienie chociaż chwili dla siebie stało się niemal nieosiągalne. Tymczasem na miejscu możesz zdecydować się na profesjonalny masaż, pielęgnacyjne zabiegi na ciało o działaniu odmładzającym, ujędrniającym czy odżywczym, peeling czy maseczkę – wszystkie te przyjemności, na które wiecznie brakuje chwili.

Ostatecznie warto też wspomnieć, że weekendowy wypad do SPA może być doskonałą okazją do odbudowania więzi – nie tylko z samą sobą, ale także bliskimi ci osobami. Zabierz ze sobą partnera lub przyjaciółkę i korzystajcie z oferowanych zabiegów wspólnie, ciesząc się komfortowymi warunkami i swoją obecnością. Możecie skorzystać również z walorów przyrodniczych i pomiędzy kolejnymi przyjemnościami dla ciała wyskoczyć na dłuższy spacer i pogaduchy. Wypoczynek i zadowolenie gwarantowane!