Rynek odzieży sportowej jest na tyle duży i konkurencyjny, że osoba potencjalnie zainteresowania zakupem strojów sportowych dedykowanych stricte do gier zespołowych może mieć nie lada kłopot nie tylko z wybraniem konkretnej oferty, ale również jej znalezieniem. Odzież sportowa to jednak bardzo często po prostu luźne stroje do biegania, na siłownie i na zajęcia fitness. W znaczącym stopniu odbiegają one od typowych meczowych strojów do uprawiania gier zespołowych. Gdzie zatem ich szukać?

Od producenta, czy od pośrednika?

Pamiętajmy o tym, że zakup meczowych kompletów sportowych od pośrednika, czyli po porostu ze sklepu sportowego (online, lub stacjonarnego), zawsze będzie droższy niż zakup bezpośrednio od producenta. Jednak niestety niewiele osób zdaje sobie sprawę, że dostęp do oferty producenta nie jest wcale trudny. Polscy producenci odzieży sportowej, tacy jak np. PEHA z Kielc, oferują profesjonalne stroje sportowe w bardzo przystępnych cenach. To właśnie dlatego, coraz więcej drużyn wybiera polskie stroje sportowe. Mimo atrakcyjnej ceny charakteryzują się wysoką jakością i nowoczesnym wyglądem.

PEHA

Z jakich dzianin?

Polskie stroje sportowe, jak te od PEHA – aby można było je nazwać polskimi, muszą być wyprodukowane w Polsce. Producent odzieży sportowej PEHA, poza szyciem w polskich szwalniach, swoje stroje sportowe produkuje z polskich dzianin! Na szczególną uwagę zasługuje poliestrowa dzianina CoolMax, która dzięki czterokanałowej konstrukcji przędzy doskonale odprowadza wilgoć z ciała. Można szybko wywnioskować, że polskie stroje sportowe nie tylko nie odbiegają jakością od swoich znanych, zagranicznych konkurentów, ale nierzadko są wykonane z większą starannością. Dodatkowo wartym podkreślenia jest fakt, że korzystając z nadruków sublimacyjnych producent daje nieograniczone możliwości projektowania strojów.

PEHA

Polski producent odzieży sportowej PEHA od lat specjalizuje się w produkcji strojów koszykarskich, piłkarskich i siatkarskich. To co ważne w przypadku kompletowania odzieży dla całej drużyny – bezpośrednio przy składaniu zamówienia istnieje jeszcze możliwość wykonania na zamówionych koszulkach sportowej sublimacji – nierzadko bezpłatnie! Gdzie zatem szukać dobrych, atrakcyjnych wizualnie i niedrogich strojów meczowych? Najlepiej online i u źródła! Niektórzy producenci umożliwiają również wykonanie indywidualnych, unikalnych projektów na stroje sportowe, a przesłane do bazy projekty przechowują nawet przez kilka lat, dzięki czemu domówienie kolejnych kompletów jest szybkie i bezproblemowe nawet po bardzo długiej przerwie od ostatniego zamówienia.