Jeszcze nie wiesz, kim jest Angelika Zając? Popularna Andziaks dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, ukazując relację z licznych podróży i ważnych wydarzeń, które aktualnie się u niej dzieją. Szukając szczegółowych informacji dotyczących Andziaks oraz nowości ze świata showbiznesu i bieżących wydarzeń z ostatniej chwili, warto skorzystać z informacji na https://godzinnik.pl/.

  • Kim jest popularna Andziaks?
  • Angelika Zając data urodzenia
  • Nowy pomysł na biznes

Kim jest popularna Andziaks?

Angelika Zając zasłynęła w Internecie prowadząc swój kanał na Youtube, szczegółowo pokazując obszerne relacje z egzotycznych podróży oraz przenosząc swoich widzów w świat beuty, oraz lifestyle. Słynie również z zamiłowania do zdrowego stylu życia, dlatego jej filmy pokazują tajniki, jakie stosuje dbając nie tylko o swoją urodę, ale i ciało. Warto wspomnieć, że Andziaks wraz ze swoim partnerem w 2020 roku dodali na Youtube 15-minutowy vlog przedstawiający relację z porodu Youtuberki, którą obejrzało ponad 3 miliony użytkowników.

Na instagramowym profilu Andziaks skupia ponad 600 tysięcy obserwujących, którzy z zamiłowaniem śledzą jej codzienną rutynę oraz obszerne relacje nie tylko ukazujące egzotyczne podróże, ale także nową role, jaką pełni od zeszłego roku, czyli rolę mamy.

Angelika Zając data urodzenia

Andziaks mimo swojego młodego wieku osiągnęła bardzo wiele, a jej popularność rośnie z każdym dniem. Urodzona w 1997 roku młoda mama, chętnie pokazuje kulisy swojego życia prywatnego, dzieląc się każdą chwilą z obserwatorami zaangażowanymi w jej życie i kolejne projekty.

Jej życiowym partnerem od 5 lat jest Luka, którego twórczość również można ogląda na popularnej internetowej platformie. Z prywatnego życia, którym chętnie dzieli się Angelika, jest jej relacja z mamą oraz promocja biznesu, która opiera się na hotelarstwie.

Nowy pomysł na biznes

Andziaks doskonale potrafi wykorzystać potencjał, jaki zbudowała, tworząc przez lata zaangażowaną społeczność w social mediach. Wraz z mamą, która na co dzień jako bizneswoman, potrafi zarządzać marką, otworzyły własny sklep oferujący sojowe świece, które charakteryzują produkcją opartą na naturalnych i ekologicznych produktach, które dostane są w szerokiej gamie zapachowej oraz kolorystycznej nadające niebywały szyk dostępny dla twojego domu.

Sklep zlokalizowany jest na Śródmieściu Warszawy, jednak produkty można zakupić również za pomocą dostępnej strony internetowej oraz wysyłki bezpośrednio pod wskazany w zamówieniu adres.